418 föremål
Okänd Konstnär 1600-tal , olja på duk.
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, Scarf, "Fleurs d'Hellade".
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Nylund, Vas, Rörstrand.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, litografi, signerad och daterad -68,
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Grythyttan, bänk, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Fröseke 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl olja på duk signerad 28.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Breitling, Aerospace, armbandsur, 40 mm.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad, HC-upplaga.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, litografi, signerad och daterad -78.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel , Art deco , rund.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pieter Dik, olja på duk, signerad.
301 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt, mässing.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Ekberg, skulptur, stengods, signerad.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kontorspallar ett par 1900-talets första hälft.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson, armband, sterlingsilver.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Svante Petri, olja på duk, signerad.
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta Ghom old silke ca 205 x 129 cm.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jules Schyl olja på duk signerad 1945.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pallar, 2 st, trä, 1940-50-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tizian, kopia efter 1700-tal olja på duk.
2 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK