Kan inte nå servern
 
321 föremål
Olle Hjortzberg,  fors.
6d 15 tim
Olle Hjortzberg, fors.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
6d 15 tim
Spegel 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Halsband 18K guld.
6d 15 tim
Halsband 18K guld.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Ludvig Richarde, lotsbåt från Vinga.
6d 15 tim
Ludvig Richarde, lotsbåt från Vinga.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci bärsele 2007.
6d 15 tim
Gucci bärsele 2007.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
6d 16 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Edvard Rosenberg, landskap.
6d 16 tim
Edvard Rosenberg, landskap.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Martin Emond, Landskap.
6d 16 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Julius Paulsen, Väntande.
6d 16 tim
Julius Paulsen, Väntande.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband fiskbenslänk 18K guld.
6d 16 tim
Halsband fiskbenslänk 18K guld.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Herman Österlund, "Modellstudie".
6d 16 tim
Herman Österlund, "Modellstudie".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Vid kusten.
6d 17 tim
Jules Schyl, Vid kusten.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
6d 17 tim
Fotpall, Eilersen samtida.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, kompositioner 2 st.
6d 16 tim
Ulf Trotzig, kompositioner 2 st.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , bandande ankungar.
6d 16 tim
Okänd konstnär 1800-tal , bandande ankungar.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, stadsvy.
6d 17 tim
Wladyslaw Chmielinski, stadsvy.
Aktuellt bud 
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gösta Werner, "Brunt band".
6d 17 tim
Gösta Werner, "Brunt band".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
6d 17 tim
Sandro Chia, "Spirit".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "For Lisa".
6d 17 tim
Sandro Chia, "For Lisa".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Månsken.
6d 17 tim
Axel Lind, Månsken.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ramar ett par senempire 1800-talets mitt.
6d 17 tim
Ramar ett par senempire 1800-talets mitt.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
6d 17 tim
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
5d 18 tim
Oscar Reutersvärd, utan titel.
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
5d 18 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
5d 18 tim
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
Taklampa 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d 19 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
Aktuellt bud 
18 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
5d 19 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
5d 19 tim
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
5d 19 tim
Spegel 1800-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hänge, Frimurarkula, C.G. Hallberg Stockholm.
5d 19 tim
Hänge, Frimurarkula, C.G. Hallberg Stockholm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK