325 föremål
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 6 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
1d 12 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
4d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
2d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK