Kan inte nå servern
 
196 föremål
Armband, 18K guld.
17 tim 16m
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Movado, armbandsur, 15 mm.
17 tim 28m
Movado, armbandsur, 15 mm.
Aktuellt bud
1 310 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
5d 23 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Halsband, 14K guld.
17 tim 35m
Halsband, 14K guld.
Aktuellt bud
740 EUR
Utropspris
900 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
16 tim 45m
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
800 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
2d 19 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
1d 21 tim
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
5d 23 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Carin Bengts, Gula blommor.
16 tim 52m
Carin Bengts, Gula blommor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
17 tim 47m
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
4d 20 tim
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Pauli Partanen, "Five".
4d 20 tim
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
17 tim 4m
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Kullervo Koivisto, Landskap.
4d 19 tim
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.