211 föremål
Halsband, 14K guld. Pirkan Kulta, Tammerfors.
800 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Céline, "Trio bag", väska.
700 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, "Noé", väska.
660 EUR
Utropspris
650 EUR
Smaragdslipad diamant ca 0.45 ct.
650 EUR
Utropspris
800 EUR
Louis Vuitton, "Bucket", väska.
560 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, "Noé", väska.
560 EUR
Utropspris
650 EUR
Helmi Biese, olja på duk, signerad.
500 EUR
Utropspris
700 EUR
Louis Vuitton, "Chelsea", väska.
421 EUR
Utropspris
600 EUR
Prada, "Shopping tote" väska.
420 EUR
Utropspris
550 EUR
Hugo Backmansson, olja på duk, signerad.
375 EUR
Utropspris
350 EUR
Ragnar Ekelund, olja på duk, signerad.
350 EUR
Utropspris
700 EUR
Nandor Mikola, akvarell, signerad.
340 EUR
Utropspris
350 EUR
Fritz Jakobsson, olja på pannå, signerad.
300 EUR
Utropspris
800 EUR
Maria Wiik, akvarell, osignerad.
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Halsband, 14K guld och turkoser.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Osmo Rauhala, litografi, signerad.
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Örhängen, 18K guld och korall.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Fickur, 32 mm.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Eero von Boehm, olja på duk, signerad.
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Olli Joki, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Takkrona, 1920-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR