Kan inte nå servern
 
222 föremål
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 26 mm.
4d
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 26 mm.
Aktuellt bud
2 500 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 19 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
23m 29s
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
2d 1 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
800 EUR
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
4d
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
Aktuellt bud
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
6d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 22 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Kuutti Lavonen, "Lilja".
7d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Gucci, väska.
2d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
3d 2 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
3d 2 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
7d 2 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.