Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
195 föremål
Armband, 18K guld.
5d 18 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 000 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Louis Vuitton, väska "Swing".
1d 10 tim
Louis Vuitton, väska "Swing".
Aktuellt bud
1 400 EUR
Utropspris
1 800 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
4d 13 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Jean (Hans) Arp, Komposition.
3d 13 tim
Jean (Hans) Arp, Komposition.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
500 EUR
Max Salmi, Abstrakt motiv.
7d 18 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Damien Hirst, "Forever" (small).
2d 16 tim
Damien Hirst, "Forever" (small).
Aktuellt bud
242 EUR
Utropspris
1 000 EUR
KG Bejemark, Trana.
2d 18 tim
KG Bejemark, Trana.
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapani Mikkonen, Iiris.
1d 13 tim
Tapani Mikkonen, Iiris.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Alpo Jaakola, Ansikte.
2d 18 tim
Alpo Jaakola, Ansikte.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Melek Mazici, Utan titel.
1d 11 tim
Melek Mazici, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapani Mikkonen, "Iiris".
18 tim 14m
Tapani Mikkonen, "Iiris".
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K guld och diamanter.
6d 17 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.