Kan inte nå servern
 
163 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1d 11 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 200 EUR
Utropspris
800 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
3d 11 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
1d 11 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
870 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Anders Zorn, "Byst".
3d 11 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
5d 11 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
3d 11 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 10 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
4d 10 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
260 EUR
Utropspris
600 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 10 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
3d 11 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 10 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
3d 11 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 11 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
3d 10 tim
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5 tim 51m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, väska.
5 tim 48m
Prada, väska.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
6 tim 27m
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
4d 10 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.