Kan inte nå servern
 
175 föremål
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
3d
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
Aktuellt bud
1 700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 150 EUR
Utropspris
800 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
2d
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
3d
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
780 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Bagatelle".
6d
Louis Vuitton, väska, "Bagatelle".
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Max Salmi, Abstrakt motiv.
28m 24s
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
6d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Neverfull MM".
6d
Louis Vuitton, väska, "Neverfull MM".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
700 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
4d 23 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
260 EUR
Utropspris
600 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 23 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
4d
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
2d
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
2d
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
4d
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.