247 föremål
Armband, 18K vitguld.
1 200 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
1 050 EUR
Utropspris
400 EUR
Droppslipad diamant ca 1.00 ct.
1 000 EUR
Utropspris
3 200 EUR
Rosato, Halsband, 18K guld. Italien.
800 EUR
Utropspris
2 100 EUR
Spegel, art déco, 1920-30-tal.
535 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, portfölj.
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtölj, 1960-tal.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Ring med ovalslipad diamant.
250 EUR
Utropspris
800 EUR
Johanna Oras, olja på duk, signerad.
250 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, akvarell, signerad.
240 EUR
Utropspris
350 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Byrå, 1930-tal.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Eterna, armbandsur, 33,5 mm,
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Albert Gebhard, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
400 EUR