303 föremål
Audemars Piguet, armbandsur, 31 x 31 mm.
4 000 EUR
Utropspris
4 500 EUR
Juhani Palmu, olja på duk, signerad.
720 EUR
Utropspris
600 EUR
Cartier, Santos, armbandsur, 24 mm.
700 EUR
Utropspris
1 300 EUR
420 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband, 14K guld. Åbo 1956.
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Eugen Taube, olja på duk, signerad.
340 EUR
Utropspris
600 EUR
Byrå, 1960-tal.
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Skåp, 1960-tal.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Halsband, 18K guld och glas.
300 EUR
Utropspris
350 EUR
Gucci, "Jackie", väska.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Armband, 14K guld. Finland.
300 EUR
Utropspris
650 EUR
Céline, "Trio bag", väska.
270 EUR
Utropspris
500 EUR
Juhani Palmu, olja på pannå, signerad.
260 EUR
Utropspris
500 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
260 EUR
Utropspris
300 EUR
Ali Munsterhjelm, olja på duk, signerad.
250 EUR
Utropspris
600 EUR
Ikon, Ryssland 1800-talets slut.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 18K guld och turmalin.
200 EUR
Utropspris
350 EUR
Fåtölj, Asko 1996.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR