232 föremål
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
3 200 EUR
Utropspris
3 700 EUR
Berndt Lindholm, olja på duk, signerad.
2 100 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Sam Vanni, gouache, signerad och daterad -89.
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Ring, 18K vitguld, diamanter ca 0.61 ct tot. Italien.
1 000 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Hugo Simberg, olja på duk, signerad fecit.
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Armband till armbandsur, 18K guld. Italien.
1 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Antoni Tàpies, "Mouchoir".
800 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Nadine Lundahl, olja på pannå, signerad.
700 EUR
Utropspris
900 EUR
Louis Vuitton, "Cabas Mezzo", väska.
530 EUR
Utropspris
500 EUR
Armband, 18K guld. Unoaerre, Italien.
350 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Karmstolar, ett par, ca 1820.
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Christian Dior, väska.
340 EUR
Utropspris
500 EUR
Onni Oja, olja på duk, signerad.
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Örhängen, 14K vitguld. Italien.
300 EUR
Utropspris
850 EUR
Reino Englund, olja på duk, signerad.
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Pallar, ett par, koniska, 1970/80-tal.
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Rado, Coupole, armbandsur, 33 mm.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Smaragdslipad diamant ca 0.40 ct.
250 EUR
Utropspris
650 EUR
Antti Lampisuo, olja på pannå, signerad.
200 EUR
Utropspris
500 EUR