224 föremål
Ryamatta, 1960-tal. Ca 210 x 150 cm.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Tsuchiya Koitsu, färgträsnitt, Japan.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Nadine Lundahl, olja på pannå, signerad.
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Örhängen, 14K vitguld. Italien.
300 EUR
Utropspris
850 EUR
Sybord, 1960-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Onni Oja, olja på duk, signerad.
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
2 001 EUR
Utropspris
3 700 EUR
Antti Lampisuo, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Rya, 1936, Finland, ca 161 x 129 cm.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Göran Hongell, vas, signerad G.H. Iittala.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sam Vanni, gouache, signerad och daterad -89.
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Unto Kaipainen, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
350 EUR
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR