Prenumerera på vårt nyhetsbrev

224 föremål
KRUCIFIX, Ryssland, omkring år 1900.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
RING, 18K guld, agatkamé, 1920.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets slut.
60 EUR
Utropspris
400 EUR
TIINA HEISKA, blandteknik, signerad.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
PÄLS, Saga Mink, Biber Helsinki.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
LOUIS VUTTON, väska, "Chantilly".
200 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFBORD, tidigt 2000-tal.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
CÉLINE, "Macadam Bucket Bag", VÄSKA.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
LOUIS VUITTON, Scarf.
133 EUR
Utropspris
250 EUR
LOUIS VUITTON, SJAL.
330 EUR
Utropspris
300 EUR