260 föremål
OLAVI LAINE, olja på duk, signerad.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 18K vitguld, diamanter ca 1.42 ct tot.
110 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Raija Gripenberg, rya. Ca 177x105 cm.
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Randonnee GM", väska.
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Pärlcollier, 8-radigt, 18K guld, koraller.
50 EUR
Utropspris
900 EUR
Olavi Laine, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Byrå, Sverige 1830-tal.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
Balenciaga, väska.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Vägglampa, modell EY 20 Itsu, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Arvid Liljelund, olja på duk, signerad.
260 EUR
Utropspris
800 EUR
Stol, Kina, 1800-talets andra hälft.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 14K vitguld, diamanter ca 1.71 ct tot.
1 200 EUR
Utropspris
5 000 EUR
Pärlcollier, malakiter och silver.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Givenchy, "Antigona", kuvertväska.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampor, ett par 1900-talets slut.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Aappo Härkönen, rya. Ca 145x100 cm.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, "Fourre Tout", väska.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, Idman 1930/1940-tal.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord med skiva i porfyr, ca 1920.
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Ring, 18K guld, diamanter ca 0,57 ct tot.
320 EUR
Utropspris
450 EUR
Halsband, silver.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Taklampa, modell 1262, Valinte 1960-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, Ryssland ca 1830-40.
200 EUR
Utropspris
300 EUR