Kan inte nå servern
 
154 föremål
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
7d
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
7d
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
7d
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
7d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
5d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
600 EUR
Eva Cederström, Pojke i profil.
5d 23 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
5d 23 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
800 EUR
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
5d
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
Aktuellt bud
2 100 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Kullervo Koivisto, Landskap.
1d 20 tim
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
1d 20 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
3d
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
3d
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
3d
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
3d
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
3d
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
870 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
1d 21 tim
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pauli Partanen, "Five".
1d 21 tim
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
1d 21 tim
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
1d 21 tim
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
1d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
1d 21 tim
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.