351 föremål
Ring, 14K guld, hematit. Finland.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Heuer Auto-Rallye, Panelur, 57 mm.
160 EUR
Utropspris
500 EUR
Omega, armbandsur, 20 mm.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska "Jackie".
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Antti Vuori, gouache, signerad.
90 EUR
Utropspris
400 EUR
Outi Ikkala, gouache, signerad.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Juhani Palmu, olja på duk, signerad.
222 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, "Cabas Piano", väska.
50 EUR
Utropspris
350 EUR