Kan inte nå servern
 
190 föremål
Eeli Jaatinen, Flicka.
4d 7 tim
Eeli Jaatinen, Flicka.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
4d 7 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
4d 7 tim
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
1d 12 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
1d 12 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
13 tim 49m
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
2d 13 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Lönnlöv.
2d 13 tim
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
13 tim 33m
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 9 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragni Cawén, Metande pojkar.
2d 13 tim
Ragni Cawén, Metande pojkar.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
5d 10 tim
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
5d 12 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
1d 12 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
2d 13 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero von Boehm, Glaskanna.
5d 11 tim
Eero von Boehm, Glaskanna.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
13 tim 45m
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
13 tim 35m
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
13 tim 57m
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Byst".
13 tim 39m
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
390 EUR
Utropspris
400 EUR
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
4d 8 tim
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.