298 föremål
Ragnar Ungern, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Movado, armbandsur, 36 mm.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägghyllor, 2 st 1900-talets mitt.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägghyllor, 3 st 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Paavo Sarelli, olja på pannå, signerad.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Andre Mathey, Fickur, 39 mm.
229 EUR
Utropspris
300 EUR
Eterna matic, armbandsur, 34 mm.
175 EUR
Utropspris
300 EUR
Eterna matic, armbandsur, 34,5 mm.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Hänge, 14K guld och skuren ametist.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Arthur Heickell, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
300 EUR