211 föremål
Ring, 14K guld och diamant ca 0.07 ct.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pallar, 3 st, 1980-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Takkrona, 1920-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Pärlcollier, odlade pärlor, silver.
38 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, vril, 1900-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Armbandsur, 14 x 20 mm.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Olli Joki, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Fickur, 32 mm.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Jyrki Mustonen, olja på duk, signerad.
50 EUR
Utropspris
300 EUR