289 föremål
Ljusstake, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Mikko Carlstedt, akvarell, signerad.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1930-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Henry Ericsson, olja på pannå, osignerad.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Antti Lampisuo, olja på duk, signerad.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 14K guld, granat.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Matta, orientalisk, circa 505x155 cm.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 18K guld, diamanter ca 0.08 ct tot.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bord och skål, vril, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 18K guld, rökkvarts.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
LOEWE, portfölj.
240 EUR
Utropspris
300 EUR