269 föremål
Mary Koski, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets slut.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Krucifix, 1800-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR