Kan inte nå servern
 
190 föremål
Eero von Boehm, Glaskanna.
5d 15 tim
Eero von Boehm, Glaskanna.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 14 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Eeli Jaatinen, Flicka.
4d 11 tim
Eeli Jaatinen, Flicka.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Carin Bengts, Gula blommor.
4d 11 tim
Carin Bengts, Gula blommor.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
4d 11 tim
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Lönnlöv.
2d 17 tim
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
5d 14 tim
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
2d 17 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragni Cawén, Metande pojkar.
2d 18 tim
Ragni Cawén, Metande pojkar.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
5d 16 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
1d 16 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
4d 11 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
1d 16 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
17 tim 56m
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.