298 föremål
Alvar Aalto, pall X601, Artek 2000-tal.
360 EUR
Utropspris
300 EUR
Andre Mathey, Fickur, 39 mm.
229 EUR
Utropspris
300 EUR
Antti Vuori, olja på pannå, signerad.
30 EUR
Utropspris
350 EUR
Armband, 14K guld.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Armbandsur, "Mystery dial", 36 mm.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Arthur Heickell, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bordsur, Österrike 1800-tal.
30 EUR
Utropspris
350 EUR
Bulova, armbandsur, 42 mm.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Cartier, "C de Cartier", väska.
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Chanel, "Boy Flapbag", väska, 2019.
1 600 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Dugena, Watertrip, armbandsur, 37 mm.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Elgin, fickur, 54 mm.
1 250 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Eterna matic, armbandsur, 34 mm.
175 EUR
Utropspris
300 EUR
Eterna matic, armbandsur, 34,5 mm.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par 1950-tal.
60 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
280 EUR
Utropspris
300 EUR
Hannu Lukin, olja på duk.
130 EUR
Utropspris
500 EUR
Hilda Granstedt, olja på duk, osignerad.
720 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Hänge, 14K guld och skuren ametist.
30 EUR
Utropspris
300 EUR