369 föremål
Alfred Bergström, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Antti Lampisuo, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 14K guld, halvpärlor.
100 EUR
Utropspris
450 EUR
Armband, 14K guld.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
450 EUR
Utropspris
800 EUR
Armband, 18K vitguld. Unoaerre, Italien.
450 EUR
Utropspris
550 EUR
Brosch, 14K guld, snäckskalscamé.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, haldsuk.
175 EUR
Utropspris
350 EUR
Frenca, armbandsur, 33 mm.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
45 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR