273 föremål
Antti Lampisuo, olja på duk, signerad.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1900-talets slut.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, Kina, 1900-tal.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Carlo Malnati, soffbord.
180 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Cartier, Santos, armbandsur, 29 mm.
400 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Chloé, "Drew", väska.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
340 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par 1950-tal.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets slut.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1970-tal.
110 EUR
Utropspris
400 EUR
Göran Hongell, vas, signerad G.H. Iittala.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Göran Malmvall, bord, 1900-talets mitt.
40 EUR
Utropspris
300 EUR
Halsband, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
1 000 EUR
Halsband, 14K guld. Unoaerre.
450 EUR
Utropspris
550 EUR
Hänge, ägg, och kedja silver och emalj.
60 EUR
Utropspris
250 EUR