325 föremål
Omega, De Ville, armbandsur, 23 mm.
8d 17 tim
150 EUR
Utropspris
700 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 23,5 mm.
7d 19 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Onni Oja, "By bakom floden".
2d 18 tim
Onni Oja, "By bakom floden".
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Otto Mäkilä, Enslig strand.
19 tim 33m
Otto Mäkilä, Enslig strand.
170 EUR
Utropspris
600 EUR
Reijo Meller, "Badare".
5d 19 tim
Reijo Meller, "Badare".
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
3d 19 tim
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Reijo Meller, Kyss.
19 tim 45m
Reijo Meller, Kyss.
240 EUR
Utropspris
400 EUR
Reijo Meller, Sjögång.
7d 19 tim
Reijo Meller, Sjögång.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Sakari Pykälä, Utan titel.
4d 17 tim
Sakari Pykälä, Utan titel.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Sam Vanni, Lässtund.
19 tim 41m
Sam Vanni, Lässtund.
850 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Seija Toivola-Koski, "Strandens ljus".
3d 19 tim
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
5d 19 tim
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
2d 18 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Teppo Terä, Stilleben med svampar.
2d 19 tim
1 500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Tiina Heiska, "Rainy Day".
19 tim 51m
Tiina Heiska, "Rainy Day".
640 EUR
Utropspris
1 800 EUR