Kan inte nå servern
 
112 föremål
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
1d 3 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
1d 3 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Ring, 14K guld och diamanter.
2d 2 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
3d 3 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
95 EUR
Utropspris
200 EUR
Max Salmi, Abstrakt motiv.
3d 3 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Prada, väska.
3d 21 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
3d 21 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
3d 22 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
3d 22 tim
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
3d 22 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
3d 22 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Gucci, väska.
5d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
5d 1 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
5d 1 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
5d 3 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
5d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
7d 2 tim
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.