253 föremål
Stolar, 8 st, 1960-tal.
190 EUR
Utropspris
400 EUR
Stolar, 4 st, 1940-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Yrjö Verho, pastell, signerad.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Slipsnål, 14K guld och akvamarin.
85 EUR
Utropspris
250 EUR
Arkivskåp, omkring 1900.
420 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Örhängen, 14K guld.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Heikki Turunen, bordslampa, signerad.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Arthur Heickell, olja på pannå, signerad.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Täbriz, part silk, ca 200 x 310 cm.
400 EUR
Utropspris
900 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
570 EUR
Utropspris
400 EUR
Eelis Knuutila, olja på pannå, signerad.
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Armband, 14K guld.
290 EUR
Utropspris
350 EUR
Heta Kuchka, "Uncle Stewen".
111 EUR
Utropspris
450 EUR
Soffa, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 13 mm.
650 EUR
Utropspris
850 EUR
Armband, 14K guld. Finska importstämplar.
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
445 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, Seamaster, armbandsur, 34 mm.
420 EUR
Utropspris
400 EUR
Armband, 14K guld. Finska importstämplar 1972.
870 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Halsband, 14K guld. Finska importstämplar.
860 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Omega, Constellation, armbandsur, 33 mm.
460 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffa 1950-tal.
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Pelle Åberg, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Olavi Laine, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 35 mm.
300 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Bricka, porslin, Arabia, Finland 1964-71.
50 EUR
Utropspris
250 EUR