Kan inte nå servern
 
155 föremål
Hans Arnold, Turistbuss.
7 tim 59m
Hans Arnold, Turistbuss.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Jean (Hans) Arp, Komposition.
8 tim 11m
Jean (Hans) Arp, Komposition.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
1d 8 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
1d 8 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 8 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
2d 13 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
2d 13 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Ring, 14K guld och diamanter.
3d 12 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.