Kan inte nå servern
 
227 föremål
Mette Petri, "Pink vase".
22 tim 24m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
450 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
22 tim 28m
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 20 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 22 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
500 EUR
Gucci, väska.
3d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Eva Cederström, Pojke i profil.
3d 21 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
3d 21 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
800 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
4d 22 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.