232 föremål
Bänk, allmoge, 1800-tal.
520 EUR
Utropspris
300 EUR
Vägglampa, modell EY 20 Itsu, 1950-tal.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Bertel Gardberg, ljusstake, Boda Finland.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Olli Joki, olja på duk, signerad.
400 EUR
Utropspris
700 EUR
Arvid Liljelund, olja på duk, signerad.
300 EUR
Utropspris
800 EUR
OLAVI LAINE, olja på duk, signerad.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 18K vitguld, diamanter ca 1.42 ct tot.
1 000 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Vägglampor ett par, Sario 1950-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, Ryssland ca 1830-40.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 14K vitguld, diamanter ca 1.71 ct tot.
1 350 EUR
Utropspris
5 000 EUR
Fåtöljer, ett par, 1920-tal.
260 EUR
Utropspris
300 EUR
Waltham Watch co., fickur, 51 mm.
880 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Taklampa, Idman 1930/1940-tal.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, art deco, 1900-talets början.
420 EUR
Utropspris
800 EUR
Taklampa, modell 1262, Valinte 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR