Kan inte nå servern
 
215 föremål
Eva Cederström, Pojke i profil.
2d 16 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
3d 17 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d 15 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
6d 15 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
15 tim 19m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
2d 16 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
800 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d 15 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
3d 17 tim
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
7d 17 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 13 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
2d 16 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
3d 17 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
6d 15 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.