530 föremål
Louis Vuitton, "Alma", väska.
520 EUR
Utropspris
400 EUR
Ali Munsterhjelm, olja på duk, signerad.
820 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
490 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, ryggsäck.
370 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa, Itsu 1900-talet mitt.
700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Hermès, "Birkin 35", väska, 2008.
5 400 EUR
Utropspris
8 000 EUR