Kan inte nå servern
 
158 föremål
Loewe, väska, "Hammock".
19 tim 7m
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Gucci, väska.
18 tim 59m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
18 tim 57m
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
1d 21 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
620 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
5d 21 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1d 22 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
5d 21 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Pauli Partanen, "Five".
18 tim 45m
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
18 tim 51m
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
6d 18 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
280 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
4d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Kullervo Koivisto, Landskap.
18 tim 7m
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Eva Cederström, Pojke i profil.
4d 21 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
1d 21 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 19 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
4d 21 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.