297 föremål
Eterna Matic, armbandsur, 34 mm.
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
900 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Fåtölj, Asko 1996.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Stolar, ett par, 1700-talets mitt.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Krucifix, 1800-tal.
270 EUR
Utropspris
400 EUR
Eugen Taube, olja på pannå, signerad.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
280 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
420 EUR
Utropspris
400 EUR
Krucifix, 1800-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Juhani Palmu, olja på duk, signerad.
180 EUR
Utropspris
600 EUR
Mary Koski, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par 1950-tal.
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Vägghylla 1950-tal.
75 EUR
Utropspris
250 EUR