238 föremål
Louis Vuitton, "Neverfull MM", väska.
630 EUR
Utropspris
700 EUR
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
2 000 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Gucci, väska.
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Ali Munsterhjelm, olja på duk, signerad.
390 EUR
Utropspris
500 EUR
Bottega Veneta, portfölj.
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Longines, Flagship, armbandsur, 36 mm.
360 EUR
Utropspris
300 EUR
Matta, Old Kirman, ca 242 x 155 cm.
520 EUR
Utropspris
500 EUR
Erik Höglund, takkrona, Boda Smide.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Ring, 18K vit-, gul- och rödguld.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, akvarell, signerad.
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Tsuba, 4 st, Japan, Edo.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Antti Lampisuo, olja på duk, signerad.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Gnistskydd, 1900-talets andra hälft.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Saara Hopea, vinglas, 12 st, "Traviata", Notsjö.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Edwin Lydén, olja på pannå.
85 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Vuitton, "Noé", väska.
500 EUR
Utropspris
600 EUR
Klockkedja, 18K guld. Engelska stämplar.
2 100 EUR
Utropspris
3 600 EUR
Nikolai Blokhin, olja på duk, signerad.
520 EUR
Utropspris
2 200 EUR
Ring, 14K guld, diamanter ca 0.16 ct tot.
100 EUR
Utropspris
300 EUR