1514 föremål
Gucci, skärp, storlek 90.
1d 22 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
3d 16 tim
Enrico Baj, Utan titel.
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
3d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, Frankrike, omkring 1900.
2d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
2d 18 tim
Louis Vuitton, armring.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d 23 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
2d 17 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa/ampel, 1900-talets första hälft.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK