Kan inte nå servern
 
1285 föremål
Raul Meel, "Windows and Landscape 5".
2d 12 tim
Raul Meel, "Windows and Landscape 5".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 14 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
3d 12 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 15 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Egron Lundgren, Indisk militär.
5d 14 tim
Egron Lundgren, Indisk militär.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 11 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 13 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
2d 11 tim
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 15 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 15 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
13 tim 35m
Skrivbord 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 15 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
2d 12 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
1d 11 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 14 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 12 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
1d 12 tim
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 13 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
1d 12 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
14 tim 49m
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d 12 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
3d 13 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
4d 12 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
1d 15 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 11 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
4d 10 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
36 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 13 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
1d 11 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
3d 15 tim
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 13 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
5d 13 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.