Kan inte nå servern
 
1271 föremål
Matbord, 1800-tal.
2d 4 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
5d 2 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
4d 3 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
2 tim 11m
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
4d 23 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
36 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
1d 1 tim
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
2d 1 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
6 tim 3m
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
1d 3 tim
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
6d 3 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
4d 5 tim
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
1d 3 tim
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
3 tim 45m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
6d 3 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1d 3 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
2d 2 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
1d 1 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1 tim 31m
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill tändare.
5 tim 55m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
1d 2 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
2d 23 tim
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
1d 4 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2d 5 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 5 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
2d 23 tim
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
1d 3 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
1d 3 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
4 tim 41m
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.