Kan inte nå servern
 
1446 föremål
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
18 tim 9m
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
18 tim 21m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
18 tim 23m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
18 tim 27m
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
18 tim 29m
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.