Kan inte nå servern
 
1468 föremål
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
19 tim 41m
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
19 tim 45m
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
19 tim 49m
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
19 tim 53m
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
19 tim 57m
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
20 tim 7m
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
20 tim 11m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
20 tim 13m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
20 tim 19m
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
20 tim 21m
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
20 tim 23m
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
20 tim 35m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
20 tim 37m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
20 tim 41m
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
20 tim 43m
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.