273 föremål
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
5 tim 53m
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, "Brides de gala" scarf.
2d 23 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Väggbonad, 1900-talets slut.
1d 5 tim
Väggbonad, 1900-talets slut.
210 EUR
Utropspris
250 EUR
Divan, 1900-tal.
5 tim 33m
Divan, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
2d 4 tim
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, mahogny, 2000-tal.
4d 4 tim
Byrå, mahogny, 2000-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Annukka Grönlund, "Ensam".
4d 4 tim
Annukka Grönlund, "Ensam".
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
7d 5 tim
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Veikko Takala, "Vår".
2d 5 tim
Veikko Takala, "Vår".
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, "Neige d'Antan" scarf.
2d 4 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Kalevi Pyykönen, Komposition.
1d 5 tim
Kalevi Pyykönen, Komposition.
280 EUR
Utropspris
250 EUR
Helge Dahlman, "Havshamnen".
8d 5 tim
Helge Dahlman, "Havshamnen".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Lykta, 1900-talets första hälft.
4d 3 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Anton Lindfors, Träd.
7d 4 tim
Anton Lindfors, Träd.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
5 tim 13m
70 EUR
Utropspris
250 EUR