297 föremål
Bo Swenson, Utan titel.
2d 23 tim
Bo Swenson, Utan titel.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Seamaster, Jubilee, armbandsur, 32,5 mm.
6d 2 tim
2 711 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
6d 4 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
5 tim 8m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tod's väska.
4 tim 30m
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
4 tim 36m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
6d 4 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska.
5d 4 tim
Mulberry, väska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, kaffe i bersån.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
6d 4 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Swedish Modern 1940-tal.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
1d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970/80-tal.
3d 4 tim
Bänk 1970/80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
2d 23 tim
Vägglampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, vas signerad, Iittala.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KG Nilsson "Stad mellan broar".
4 tim 56m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
4d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per-Olof Nord, Orust landskap.
2d 23 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets första.
4 tim 24m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
4d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa ASEA belysning 1960-tal.
5 tim 6m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK