Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

34 föremål
Kaj Franck, skål och vas, "Slöja".
3d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingegerd Silow, Matta rölakan signerad ca 203x139 cm.
3d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
2d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
7 tim 21m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK