Kan inte nå servern
 
360 föremål
He Junyi, "Skull No. 3".
2d 23 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
3 tim 1m
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
6d 1 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
2 tim 59m
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
7d 2 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3 tim 13m
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
1d 22 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 2 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 1 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
3 tim 11m
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 2 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
2 tim 49m
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 23 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
6d 1 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 2 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
6d
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
1d 22 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
6d
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
3 tim 15m
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
1d 1 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
1d 22 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.