Madeleine Pyk – en samling F769

Golvlampa 1900-talets första hälft

För tre ljuspunkter, stomme av bronserat trä, total höjd ca 205 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Saknar skärm

Klubbat pris
5 100
484
554
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
31 dec 2025 13:51
5 100 SEK
31 dec 2025 13:51
5 000 SEK
31 dec 2025 4:42
4 600 SEK
31 dec 2025 4:42
4 400 SEK
31 dec 2025 4:42
4 200 SEK
31 dec 2025 4:42
4 000 SEK
31 dec 2025 4:42
3 800 SEK
31 dec 2025 4:42
3 600 SEK
31 dec 2025 4:41
3 400 SEK
31 dec 2025 4:41
3 200 SEK
31 dec 2025 4:41
3 000 SEK
31 dec 2025 4:41
2 800 SEK
30 dec 2025 22:23
2 600 SEK
30 dec 2025 19:06
2 400 SEK
29 dec 2025 14:39
2 200 SEK
29 dec 2025 11:09
2 000 SEK
29 dec 2025 6:18
1 900 SEK
28 dec 2025 20:30
1 800 SEK
25 dec 2025 7:12
1 700 SEK
25 dec 2025 7:12
1 600 SEK
25 dec 2025 7:12
1 600 SEK
24 dec 2025 12:32
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13