Matta Afshar/Veramin Sofreh antik ca 115x96 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Lagningar.

Klubbat pris
700
66
76
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 jan 16:31
700 SEK
5 jan 16:31
650 SEK
5 jan 16:30
600 SEK
5 jan 16:30
550 SEK
5 jan 15:59
500 SEK
4 jan 18:50
450 SEK
30 dec 2025 10:03
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13