Ljusstakar ett par Gusum 1900-talets början

Modellnr 40, mässing, höjd ca 23 cm

Bruksslitage.

Auktionen avslutas
4 dagar 15 timmar
500
48
54
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
14 jan 23:33
500 SEK
14 jan 23:33
450 SEK
14 jan 23:32
400 SEK
14 jan 23:32
350 SEK
14 jan 13:33
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V11