Madeleine Pyk – en samling F769

ARMBAND, stämplad AEK 916H, Helsingfors, 1966.

Silver. Ca 5,5 x 6 cm. Vikt 19,5 gram.

Slitage.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
21 maj 2017 22:12
2 000 SEK
21 maj 2017 22:12
1 900 SEK
21 maj 2017 22:12
1 800 SEK
21 maj 2017 22:12
1 700 SEK
21 maj 2017 22:11
1 600 SEK
21 maj 2017 22:11
1 500 SEK
21 maj 2017 22:11
1 400 SEK
21 maj 2017 22:11
1 300 SEK
21 maj 2017 22:10
1 200 SEK
21 maj 2017 22:07
1 100 SEK
21 maj 2017 22:05
1 000 SEK
21 maj 2017 22:04
950 SEK
21 maj 2017 22:04
900 SEK
21 maj 2017 22:04
900 SEK
21 maj 2017 22:03
850 SEK
21 maj 2017 22:03
800 SEK
21 maj 2017 21:57
750 SEK
21 maj 2017 21:52
700 SEK
21 maj 2017 21:52
700 SEK
21 maj 2017 21:19
650 SEK
21 maj 2017 21:18
600 SEK
21 maj 2017 21:18
550 SEK
13 maj 2017 9:29
450 SEK
8 maj 2017 20:08
400 SEK
7 maj 2017 15:06
350 SEK
4 maj 2017 14:48
300 SEK