PABLI PICASSO, bok, "Les Déjeuners", 1962.

Utgiven av Editions Cercle d'art. Text av Douglas Cooper. Illustrationer av Pablo Picasso.

Slitage. Smuts. Fläckar.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Klubbat pris
850
75
78
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
16 jun 2017 22:16
850 SEK
16 jun 2017 22:14
800 SEK
16 jun 2017 22:14
750 SEK
16 jun 2017 22:14
700 SEK
16 jun 2017 22:13
650 SEK
16 jun 2017 22:13
600 SEK
16 jun 2017 22:13
550 SEK
16 jun 2017 22:11
500 SEK
16 jun 2017 22:11
450 SEK
16 jun 2017 21:57
400 SEK
11 jun 2017 16:44
350 SEK
3 jun 2017 23:01
300 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95