Konst GrafikArt for Charity
915084

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, färglitografi, säljes till förmån för art for charity/ stiftelsen henrik superman,

BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman,

"l'oiseau papillon". Dagmått ca 51 x 67 cm. Signerad och numrerad 84/120,

Ej examinerad ur ram.

Övrigt

www.henriksuperman.se

Klubbat pris
3 200
310
349
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
23 jun 2017 17:12
3 200 SEK
11 jun 2017 22:59
3 000 SEK
11 jun 2017 10:47
2 800 SEK
11 jun 2017 10:47
2 600 SEK
11 jun 2017 10:42
2 450 SEK