Maj Bring

(Sverige, 1880-1971)
Maj Bring
(Sverige, 1880-1971)

MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring.

"Renstiernas gata". 55 x 46,5

Dåligt spänd duk. Färgbortfall.

Klubbat pris
18 500
1 642
1 731
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
29 okt 2017 22:35
18 500 SEK
29 okt 2017 22:35
18 000 SEK
29 okt 2017 22:35
17 500 SEK
29 okt 2017 22:32
17 000 SEK
29 okt 2017 22:32
16 500 SEK
29 okt 2017 22:32
16 000 SEK
29 okt 2017 22:31
15 500 SEK
29 okt 2017 22:31
15 005 SEK
29 okt 2017 22:29
14 500 SEK
29 okt 2017 22:29
14 000 SEK
29 okt 2017 22:29
13 500 SEK
29 okt 2017 22:28
13 000 SEK
29 okt 2017 22:28
12 501 SEK
29 okt 2017 22:24
12 000 SEK
29 okt 2017 22:21
11 500 SEK
29 okt 2017 22:12
11 000 SEK
29 okt 2017 22:12
10 500 SEK
29 okt 2017 22:10
10 000 SEK
29 okt 2017 19:47
9 800 SEK
28 okt 2017 22:05
8 700 SEK
28 okt 2017 22:05
8 500 SEK
28 okt 2017 16:23
7 800 SEK
28 okt 2017 16:23
7 600 SEK
28 okt 2017 16:23
6 700 SEK
28 okt 2017 16:23
6 500 SEK
26 okt 2017 11:19
3 400 SEK
20 okt 2017 10:10
3 200 SEK
19 okt 2017 16:07
3 000 SEK
19 okt 2017 9:55
300 SEK