MINIATYRBYRÅ, allmoge, Hälsingland, Märkt MAD 1830

Slitage. Smärre skador. Ett gångjärn senare. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
6 400
607
695
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
9
12 nov 2017 22:02
6 400 SEK
8
12 nov 2017 22:02
6 200 SEK
9
12 nov 2017 22:01
6 000 SEK
8
12 nov 2017 22:01
5 900 SEK
9
12 nov 2017 22:00
5 700 SEK
8
12 nov 2017 22:00
5 500 SEK
9
12 nov 2017 21:59
5 300 SEK
8
12 nov 2017 21:59
5 100 SEK
8
12 nov 2017 21:54
5 000 SEK
11 nov 2017 16:25
4 500 SEK
8 nov 2017 19:11
3 950 SEK
5 nov 2017 8:32
3 750 SEK
3 nov 2017 15:25
3 200 SEK
2 nov 2017 9:13
2 500 SEK
2 nov 2017 5:33
450 SEK
1 nov 2017 17:51
350 SEK
1 nov 2017 14:36
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79