BANDSKED, allmoge, Forsa, Hälsingland, 1800-tal

Målad i blått, gult och rött. Genombruten överdel med parställda fabeldjur. Höjd 17,5 cm.

Slitage. Brott.

Klubbat pris
4 600
436
499
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 nov 2017 22:16
4 600 SEK
12 nov 2017 22:16
4 400 SEK
12 nov 2017 22:14
4 200 SEK
12 nov 2017 9:46
4 000 SEK
11 nov 2017 22:12
1 800 SEK
11 nov 2017 20:31
1 500 SEK
6 nov 2017 8:00
1 200 SEK
3 nov 2017 16:52
500 SEK
1 nov 2017 17:50
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79