Madeleine Pyk – en samling F769

DRÄKTVÄSKA/ LOMMA SAMT BÖRS, 2 delar, sannolikt Hälsingland, 1800-tal

Textil, skinn och mässing. Dekor av tygapplikationer och tenntråd. Höjd 13-30 cm.

Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
3 600
342
393
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
12 nov 2017 22:05
3 600 SEK
12 nov 2017 22:05
3 510 SEK
12 nov 2017 22:04
3 400 SEK
12 nov 2017 22:03
3 200 SEK
12 nov 2017 22:02
3 000 SEK
12 nov 2017 22:02
2 800 SEK
12 nov 2017 22:02
2 600 SEK
12 nov 2017 22:02
2 400 SEK
12 nov 2017 20:35
2 200 SEK
12 nov 2017 7:39
2 000 SEK
12 nov 2017 7:39
2 000 SEK
4 nov 2017 8:42
1 000 SEK
4 nov 2017 8:42
950 SEK
2 nov 2017 9:12
875 SEK
2 nov 2017 9:12
825 SEK
1 nov 2017 19:25
550 SEK
1 nov 2017 19:25
500 SEK
1 nov 2017 14:42
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79