LOKOR, ett par, med fågelhuvuden, 1800-tal.

Skuren och målad dekor. Längd 67 cm.

Slitage. Ej kompletta.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 nov 2017 19:27
1 100 SEK
12 nov 2017 19:27
1 000 SEK
12 nov 2017 19:26
950 SEK
12 nov 2017 19:26
900 SEK
6 nov 2017 17:59
850 SEK
6 nov 2017 17:59
800 SEK
6 nov 2017 9:13
750 SEK
6 nov 2017 9:13
700 SEK
5 nov 2017 9:01
550 SEK
5 nov 2017 9:01
500 SEK
3 nov 2017 13:55
300 SEK