STOLAR, åtta stycken, allmoge, Järvsö, Hälsingland, 1800-talets första hälft, snarlika.

Skuren dekor. Sitthöjd ca 47-48, höjd mellan 93-98,5 cm (vardera).

Renoverade och kompletterade. Smärre slitage.

11 500
1 015
1 059
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
8
10 nov 2017 9:12
11 500 SEK
9 nov 2017 20:24
11 000 SEK
6 nov 2017 20:34
8 400 SEK
6 nov 2017 19:40
8 200 SEK
5 nov 2017 14:29
8 000 SEK
3 nov 2017 18:44
2 000 SEK
3 nov 2017 15:15
350 SEK
3 nov 2017 9:31
300 SEK