BONADSMÅLNING, 1800-tal, märkt anno 1804 ADS

Bland annat visa och fåvitska jungfrur samt bröllopet i Cana. Väv höjd ca 74 cm, bredd 247 cm.

Slitage. Skador. Lagningar.

Klubbat pris
9 200
816
852
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
12 nov 2017 21:30
9 200 SEK
12 nov 2017 21:30
9 000 SEK
12 nov 2017 20:50
8 800 SEK
12 nov 2017 20:50
8 600 SEK
9 nov 2017 10:47
8 200 SEK
9 nov 2017 10:45
8 000 SEK
9 nov 2017 10:45
7 900 SEK
9 nov 2017 9:46
7 800 SEK
9 nov 2017 9:46
7 600 SEK
9 nov 2017 9:28
7 200 SEK
2 nov 2017 20:34
7 000 SEK
2 nov 2017 20:34
7 000 SEK
2 nov 2017 19:27
6 200 SEK
2 nov 2017 17:53
6 000 SEK
2 nov 2017 17:53
6 000 SEK
2 nov 2017 17:46
5 699 SEK
2 nov 2017 17:46
5 499 SEK
1 nov 2017 20:44
5 000 SEK
1 nov 2017 20:44
4 800 SEK
1 nov 2017 19:09
4 700 SEK
1 nov 2017 19:09
4 500 SEK
1 nov 2017 18:51
4 200 SEK
1 nov 2017 18:51
4 000 SEK
1 nov 2017 18:51
3 700 SEK
1 nov 2017 18:51
3 500 SEK
1 nov 2017 18:44
2 700 SEK
1 nov 2017 18:44
2 500 SEK
1 nov 2017 15:37
1 100 SEK
1 nov 2017 15:37
1 000 SEK
1 nov 2017 15:15
450 SEK
1 nov 2017 15:15
400 SEK
1 nov 2017 15:11
350 SEK
1 nov 2017 14:49
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79