Madeleine Pyk – en samling F769

CEREMONIELL YXA, Shona, Zimbabwe, Botswana.

Skaft i trä, egg i järn. Längd 69 cm.

Anlupen. Slitage.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
4 mar 2018 20:21
350 SEK
3 mar 2018 15:29
300 SEK