METALLSTAV TELLEM / DOGON, Mali.

Järn. Höjd 68 cm.

Slitage.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
1 766
156
163
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
4 mar 2018 21:44
1 766 SEK
4 mar 2018 21:44
1 666 SEK
4 mar 2018 21:43
1 624 SEK
4 mar 2018 21:43
1 524 SEK
4 mar 2018 21:43
1 422 SEK
4 mar 2018 21:43
1 322 SEK
4 mar 2018 21:42
1 222 SEK
4 mar 2018 21:42
1 220 SEK
4 mar 2018 21:42
1 120 SEK
4 mar 2018 21:42
1 020 SEK
4 mar 2018 21:42
916 SEK
4 mar 2018 21:42
866 SEK
4 mar 2018 21:41
755 SEK
4 mar 2018 21:41
705 SEK
4 mar 2018 21:41
666 SEK
4 mar 2018 21:41
550 SEK
4 mar 2018 21:40
500 SEK
4 mar 2018 21:39
450 SEK
4 mar 2018 21:39
450 SEK
4 mar 2018 21:02
400 SEK
4 mar 2018 20:54
350 SEK
4 mar 2018 13:24
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46