Madeleine Pyk – en samling F769

KASTKNIV, Zande, Nzakara, Centralafrika.

Stål samt handtag med flätade växtfibrer. Höjd 49 cm.

Slitage. Rostangrepp.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
1 250
119
136
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 mar 2018 21:49
1 250 SEK
4 mar 2018 21:49
1 001 SEK
4 mar 2018 21:48
866 SEK
4 mar 2018 21:11
701 SEK
24 feb 2018 13:53
500 SEK