BORDSVIKSKÄRM, Japan, 1900-tal.

Svartlackerad träram med metallbeslag. Paneler klädda med textil och målningar på papper. Fyra paneler à 39 x 60 cm.

Bruksskick. Repor.

Klubbat pris
850
75
78
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
15 dec 2017 19:13
850 SEK
15 dec 2017 19:13
800 SEK
15 dec 2017 19:12
750 SEK
15 dec 2017 19:12
700 SEK
15 dec 2017 19:12
700 SEK
15 dec 2017 19:12
650 SEK
15 dec 2017 19:12
600 SEK
15 dec 2017 19:09
550 SEK
15 dec 2017 15:23
500 SEK
15 dec 2017 15:23
450 SEK
15 dec 2017 15:21
400 SEK
9 dec 2017 2:18
350 SEK
9 dec 2017 1:24
300 SEK