Madeleine Pyk – en samling F769

LYKTOR, ett par, Kina, tidigt 1900-tal.

Trä och tyg. Höjd 44 cm exkl krok. Diameter 42 cm vardera.

Slitage. Skador. Delar saknas.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
15 dec 2017 17:40
850 SEK
15 dec 2017 17:28
800 SEK
15 dec 2017 13:28
750 SEK
15 dec 2017 13:19
700 SEK
14 dec 2017 17:22
650 SEK
14 dec 2017 17:22
600 SEK
14 dec 2017 17:22
600 SEK
14 dec 2017 17:21
550 SEK
14 dec 2017 17:21
500 SEK
13 dec 2017 20:40
450 SEK
8 dec 2017 8:20
400 SEK
7 dec 2017 19:28
350 SEK
7 dec 2017 16:43
300 SEK