Madeleine Pyk – en samling F769

LJUSSTAKAR, ett par, brons, Kina, 1900-tal.

I form av tranor stående på sköldpaddor. Höjd 45 cm.

Bruksskick. Skada och lagning på en ljushållare, något löst sittande.

Klubbat pris
705
67
77
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 dec 2017 18:36
705 SEK
15 dec 2017 18:36
655 SEK
15 dec 2017 18:35
605 SEK
15 dec 2017 18:35
555 SEK
15 dec 2017 17:22
505 SEK
15 dec 2017 13:24
455 SEK
15 dec 2017 13:24
415 SEK
13 dec 2017 3:14
405 SEK
10 dec 2017 21:41
355 SEK
10 dec 2017 21:41
350 SEK
7 dec 2017 22:03
300 SEK