KLANGSPEL patinerad metall, Kina, 1900-tal.

Reliefdekor. Diameter 12,5 - 21 cm.

Bucklor. Bristningar. Snören saknas delivs.

Klubbat pris
605
53
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 dec 2017 20:17
605 SEK
14 dec 2017 20:17
601 SEK
14 dec 2017 20:16
555 SEK
14 dec 2017 20:16
505 SEK
14 dec 2017 19:05
450 SEK
14 dec 2017 17:59
400 SEK
14 dec 2017 15:37
350 SEK
12 dec 2017 21:10
300 SEK