SKULPTURER, 3 st, orientaliska, 1800/1900-tal.

Buddhahuvud samt stående figurer i metall. Höjd 14 - 25 cm.

Slitage. Buddhahuvudet med lagning.

Klubbat pris
601
53
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 dec 2017 22:46
601 SEK
13 dec 2017 22:46
555 SEK
10 dec 2017 10:45
550 SEK
10 dec 2017 10:45
500 SEK
10 dec 2017 1:49
350 SEK
8 dec 2017 15:44
300 SEK