FIGURIN, blanc de Chine. Kina, 1900-tal.

Stående Buddai. Bär märke på ryggen. Höjd 45 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläckar. Smärre nagg.

Klubbat pris
1 960
173
180
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 dec 2017 19:21
1 960 SEK
15 dec 2017 19:21
1 860 SEK
15 dec 2017 19:19
1 760 SEK
15 dec 2017 19:19
1 660 SEK
15 dec 2017 19:19
1 560 SEK
15 dec 2017 19:19
1 460 SEK
14 dec 2017 19:52
1 000 SEK
14 dec 2017 17:14
450 SEK
14 dec 2017 16:39
400 SEK
12 dec 2017 8:50
350 SEK
11 dec 2017 14:51
300 SEK