VATTENDROPPARE, två stycken, Kina 1900-tal.

Brons. Figurer. Längd ca 12,5- 14 cm.

Slitage. Mindre sprickor.

Klubbat pris
900
80
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
15 dec 2017 16:50
900 SEK
15 dec 2017 16:50
850 SEK
12 dec 2017 14:40
800 SEK
11 dec 2017 22:57
750 SEK
11 dec 2017 22:57
700 SEK
11 dec 2017 22:57
650 SEK
10 dec 2017 18:14
550 SEK
10 dec 2017 18:14
500 SEK
9 dec 2017 12:03
450 SEK
9 dec 2017 12:03
400 SEK
8 dec 2017 13:49
350 SEK
8 dec 2017 6:33
300 SEK