Madeleine Pyk – en samling F769

BÖCKER, fyra stycken. Japan, illustrationer, 1800-tal.

Illustrerade med träsnitt delvis i färg. Pappersklädda omslag. En av Taiko, mått 22,5x15,5 cm.

Omfattande skador, maskstungen, veck, revor, missfärgningar, blekt.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 feb 2018 20:29
2 400 SEK
4 feb 2018 20:28
2 200 SEK
4 feb 2018 20:28
2 000 SEK
4 feb 2018 20:28
1 900 SEK
4 feb 2018 20:28
1 800 SEK
4 feb 2018 20:28
1 700 SEK
4 feb 2018 20:28
1 600 SEK
4 feb 2018 20:27
1 500 SEK
4 feb 2018 20:27
1 400 SEK
4 feb 2018 20:19
1 300 SEK
4 feb 2018 20:19
1 200 SEK
4 feb 2018 12:08
1 100 SEK
4 feb 2018 12:08
1 000 SEK
3 feb 2018 20:41
800 SEK
28 jan 2018 22:47
500 SEK