Japanese Woodcuts
1000768

BÖCKER, sex stycken, färg träsnitt, illustrationer. Japan, 1800-tal.

Böcker, sex stycken, färg träsnitt, illustrationer. japan, 1800-tal.

Mått 11,5x17,5-12,5x18 cm.

Omfattande skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Klubbat pris
950
90
94
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 feb 2018 21:00
950 SEK
4 feb 2018 21:00
900 SEK
4 feb 2018 20:49
800 SEK
4 feb 2018 20:43
500 SEK
4 feb 2018 17:32
400 SEK
Rekommendationer