Japanese Woodcuts
1000787

BLAD, från BOK, 24 stycken, färgträsnitt, illustrationer. Japan, 1800-tal.

Blad, från bok, 24 stycken, färgträsnitt, illustrationer. japan, 1800-tal.

Delvis med färg, mått per blad 13x24 cm.

Slitage, uppklistrad på papper. smärre veck, blekt, missfärgning.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Klubbat pris
300
29
30
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
4 feb 2018 14:04
300 SEK
Rekommendationer