BLAD från BOK, 17 stycken, färg träsnitt, illustrationer. Japan, 1800-tal.

Med färg, förmodligen från två olika böcker. cirka mått 10,5x18 -14,3x21,4 cm.

Slitage, delvis uppklistrad på papper. smärre veck, blekt, missfärgning, beskurna, fläckar.

Klubbat pris
300
27
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
4 feb 2018 18:52
300 SEK