LARS STOCKS, skulptur, metall, ej signerad.

"Storfiskarens dröm". Längd 162 cm.

Delvis anlupen. Sedvanligt ytslitage.

Proveniens

Lars Stocks.

Klubbat pris
1 600
140
146
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 mar 2018 22:21
1 600 SEK
10 mar 2018 11:25
1 500 SEK
4 mar 2018 15:14
750 SEK
4 mar 2018 13:57
650 SEK
3 mar 2018 11:34
600 SEK
1 mar 2018 7:55
350 SEK