1018468
Anders Zorn
(1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1913, signerad med blyerts.

ANDERS ZORN, etsning, 1913, signerad med blyerts.

"Ett brev". P: 15,6 x 12cm.

Ej examinerad ur ram.

Asplund 254. Hjert & Hjert 160

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Slutpris
4 400
408
454
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 mar 2018 15:01
4 400 SEK
7 mar 2018 14:58
4 200 SEK
7 mar 2018 14:36
4 000 SEK
5 mar 2018 19:52
3 000 SEK
3 mar 2018 21:06
2 000 SEK