1028885

FIGURIN

Porslin, "Flykten till Amerika", Christian Thomsen. Royal Copenhagen, Danmark, 1960-tal.

Avbildar Peter och Emil, modellnr 1761, höjd 20,5 cm.

Konditionsrapport

Obet slitage.

Proveniens
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 201
    116 EUR
    143 USD

    Budhistorik (7 bud)
    522 apr 12:501201SEK
    3A22 apr 12:501101SEK
    322 apr 07:581100SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes