1028964

FIGURIN, porslin, "Mandolinspelare". Bing & Gröndahl, Denmark, sent 1900-tal.

Design av Ingeborg Plockross-Irminger. Avbildar mandolinspelare, modellnr 1600. Höjd 28 cm.

Konditionsrapport

Obet slitage.

Proveniens

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Alexandra Xu

    Alexandra Xu

    alexandra.xu@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    851
    83 EUR
    94 USD

    Budhistorik (13 bud)
    422 apr 21:40851SEK
    222 apr 21:39801SEK
    422 apr 21:38751SEK