1029475

FIGURIN

Porslin. "Våren", efter Andreas Hald, Royal Copenhagen, Danmark, sent 1800-tal.

Polykrom dekor, design av Andreas Hald, föreställer en allegorisk figur, höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Nagg.

Proveniens

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 200 SEK

    Slutpris

    1 500
    147 EUR
    172 USD

    Budhistorik (6 bud)
    322 apr 20:571500SEK
    122 apr 11:171400SEK
    421 apr 22:001300SEK
    Acceptpris på 1 100 SEK uppnåddes